Testy z lektury tajemniczy ogród online
Społeczność .. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Gdzie wychowywała się Mary?. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaZobacz czy znasz swoją lekturę i zadaj w szkole na szóstkę .. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .test z lektury.. Quiz w Poczekalni.. Więc pojechała do swojego wuja i tam zamieszkała.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Grzegorz Tupaj Data publikacji 2014-05-15 Średnia ocena 3,00 Pobrań .Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Skomentuj.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szukaj.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test z lektury Tajemniczy ogród.. test dodany 12 lat temu przez ewelinkal.. Zawiera 16 pytań.. Zapraszamy!. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdzający z lektury Tajemniczy Ogród Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Test: Tajemniczy ogródTajemniczy ogród.

Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Zawiera nieodpowiednie treści?. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Szukaj.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Wyślij zgłoszenie .Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?.

...Test znajomości lektury: Tajemniczy ogród.

Przygotowanie do sprawdzianu.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. werindaxd 5 lat temu.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Patixella 4 lata temu.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 189638. .. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Test wiedzy online z lektury szkolnej.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaQuiz Tajemniczy Ogród - Super Test.TAJEMNICZY OGRÓD; TAJEMNICZY OGRÓD/ TEST O DZIEWCZYNCE, której zmarli rodzice na CHOLERĘ ..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Zawiera 11 pytań.. Gdzie Mary urodziła się?Witaj na stronie Quizz.pl.. Poznała tam Colina, czyli swojego kuzyna, który był chory nie umiał chodzić.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. fajny test pozdrawiam serdecznie.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Test lektury „Tajemniczy ogród„ .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!.

Inne testy z kategorii.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Zawiera 13 pytań.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. pytanie 1 z 10.. Marta była jej słóżącą i miała brata z, którym Mary się zapoznała i bardzo go polubiła.. .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. tajemniczy ogród.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.a) Kupił je i przyniósł Dick, bo poprosiła go oto w liście Marta b) Dostała je od starego ogrodnika Bena c) Kupił je i przyniósł Dick, bo poprosiła go oto w liście Mary d) Dostała je od doktora Cravena - brata wuja 11) Mary podczas pierwszego spotkania poprosiła wujka o: a) zgodę na odwiedziny Marty w jej domu b) to, aby pani .Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".. Skomentuj..Komentarze

Brak komentarzy.