Rozprawka na temat komputer wróg czy przyjaciel
Komputer pozwala człowiekowi na poszerzanie wiedzy i jest bardzo pomocy w pracy.. Napisana przez: tysia945.. historia komputera.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Bardziej współczesnej formy nabrał w latach 40'tych XX wieku.. Komputer wróg czy przyjaciel napisz rozprawkę.. 2014-05-24 18:52:00; Nietoperz .Komputer jest urządzeniem, które posiada większość ludzi żyjących na ziemskim globie.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Zdania na temat alkoholu są podzielone.. Bardzo pomocna jest także sieć Internetu (można tu znaleźć informacje z całego świata na temat, który nas interesuje).Komputer-wróg czy przyjaciel?. Pierwszym z moich argumentów jest chyba najważniejsze z zastosowań komputera jakim jest dostęp do informacji.. zachęcam do przeczytania i ocenienia :) czekam tez na pomoc ze stylem (jesli ktos zauwazy jakis blad), ortografia, interpunkcja.Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel człowieka.. Pozwala na to oczywiście jego rozmiar, stosunkowo niska cena oraz użyteczność jaką ze sobą niesie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Komputer- wróg czy przyjaciel?. Przypomnę, że pierwsze komputery powstały w latach 40.Na podstawie podanych tematów rozprawek sformułuj tezę i hipotezę.. W tej rozprawce spróbuję rozwiązać ten problem, choć jednak nie wiem, za jakim stwierdzeniem się .Wybierz temat spośród podanych: - Mary idzie przez wrzosowiska do domu Dicka na podwieczorek - Colin idzie z ojcem na grób swojej matki - Pan Craven idzie z synem na grób swojej żony - Ben Weatherstaff - pielęgnuje róże w ogrodzie - Dick niesie dla Mary podarunek - małego jeża pls proszę o szybklie rozwiązanie mam czas do 23.00Zadanie: proszę o pomoc rozprawka temat ojciec Rozwiązanie:ojciec jest jedym z najważniejszych ludzi, jakich możemy poznać w życiu najczęściej, jeżeli mamy tę pożliwość posiadania go, jest on dla nas pierwszym mężczyzną, jakiego poznajemy kim staje się dla nas, zależy w zasadzie od nas zastanowię się nad pytaniem czy ojciec jest niedoścignionym ideałem czy najlepszym .Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel..

napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel.

Zwierzęta przyjaciel czy wróg człowieka?. Wbrew pozorom historia tych urządzeń nie jest długa.Napisz rozprawkę na temat: czy jesteś tolerancyjny?. Oto kilka faktów dotyczących alkoholu:W telewizji można bowiem znaleźć przecież wiele programów, które pozwalają na intelektualny rozwój np. filmy przyrodnicze, sportowe, historyczne, czy też serwisy informacyjne.. anuluj .. Jack i Stephen to koledzy, którzy często sprzeczają się na przeróżne tematy.. 2011-12-20 18:18:08 Napisz rozprawkę na temat wakacji 2011-12-15 19:42:52 Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Epoka.Komputer w dzisiejszych czasach ma już w domu prawie każdy człowiek, poza tym większość zawodów, które obecnie się wykonuje zmusza ludzi do tego, by korzystali oni z tych skomplikowanych urządzeń.W swojej pracy chcę udzielić odpowiedzi na pytanie czy komputer jest dla człowieka przyjacielem czy też wrogiem.Od chwili, kiedy komputer stał się dostępny dla ludzi, wielu zadaje sobie pytanie czy jest on przyjacielem, czy wrogiem.. pomorzecie?. Wbrew pozorom historia tych urządzeń nie jest długa.. W dzisiejszych czasach w zasadzie każdy z nas ma w domu komputer..

Komputer-wróg czy przyjaciel?

Mało kto, kupując komputer wie, jakie kłopoty on sprawi.Przydatność 85% Komputer-wróg czy przyjaciel?. Czy wyobrazacie sobie swiat bez niego?GROM Giwera [ Sołdat ] .. Inni twierdzą, że jeśli zachowamy umiar w piciu, może mieć ono wiele zalet.. Komputer - wróg czy przyjaciel człowieka?. Zarzucają mu to, że pochłania dużo czasu, że jak się zacznie coś robić, nie można się oderwać.Przydatność 70% Podobne pytania.. Pragnę udowodnic wszystkim, ze mimo wszystko, urządzenie to jest naszym przyjacielem.. Oceń treść i pomóż jeśli mozesz - Rozprawka ;) zamieszcze tu swoją rozprawke na temat Komputer, wróg czy przyjaciel?. Takie audycje pozwalają zrozumieć oraz lepiej poznać świat, który otacza człowieka.Rozprawka na temat "Komputer wróg czy przyjaciel" lub "przekonaj rodziców, że warto wysyłać dzieci na wycieszki" :) Tak jak pisałem w tytule proszę o rozprawkę może być długa bo potrzebuje przynajmniej 1 str. papieru kancelaryjnego.Przygotuj tezę i argumenty do rozprawki na temat:Komputer -przyjaciel czy wróg człowieka?. Pierwszym argumentem jest internet.. Wkrótce okazuje się, że jeden z nich jest na bakier z prawem.. Wiele osób uważa, że picie trunków wyskokowych prędzej czy później skończy się alkoholizmem..

Komputer - wróg czy przyjaciel?

0 0 Odpowiedz.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Wbrew temu, co na ten temat mogliby sądzić inni, uważam, że komputer ma i zalety, i wady.. To wynalazek, który zrewolucjonizował życie ludzi w XX i XXI wieku.Przydatność 60% Komputer: wróg czy przyjaciel?. Komputer jest przydatnym urządzeniem, które posiada większość ludzi na świecie.. Komputer - wróg czy przyjaciel?. - rozprawka.. Jakość: 360p 480p 720p 1080p.. 0 ocen | na tak 0%.. - rozprawka na ten temat.. na dzisiaj 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. pokaż cały opis .wróg:-psóje wzrok-wzbudza akresję-niszczy koncentrację-pomaga przy pracach domowych, przez co nie uczymy się samodzielnie przyjaciel:-pomaga przy pracach domowych ;D-dostarcza ciekawych informacji-pokazuje różne dzieła sztuki-pokazuje widoki i krajobrazy ze świata-tłumaczy na inne języki dany tekstPytania można mnożyć prawie w nieskończoność, gdyż komputer wzbudza u ludzie wiele emocji - niekoniecznie dobrych.. Z komputerów korzystają przedsiębiorstwa.. Ja postaram się tu odpowiedzieć na pytanie, czy komputer jest naszym przyjacielem, czy mamy go postrzegać raczej jak wroga i złodzieja czasu.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Komputer - wróg czy przyjaciel?.

czy komputer jest Twoim przyjacielem.

Od jego powstania ludzie zastanawiają się czy komputer jest wrogiem czy może przyjacielem człowieka.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie.Komputer-wróg czy przyjaciel?. Pozwala na to oczywiście jego rozmiar, stosunkowo niska cena oraz użyteczność jaką ze sobą niesie.. Jestem pewien, że jednak zalet jest o wiele więcej.. Odpowiedź na to pytanie w dzisiejszym świecie nie jest prosta, ale odważę się postawić tezę, że komputer może być przyjacielem człowieka.. Pewnego dnia stają się świadkami napadu w sklepie.. - rozprawka na ten temat.. Dzięki programom pracownicy mogą pracować szybciej.Dzięki komputerom uczniowie mogą zdobywać wiedzę - w tym celu korzystają z różnego typu encyklopedii i podręczników multimedialnych, które zawierają także filmy, wykresy, mapy i schematy.. - rozprawka na ten temat.. Obecnie komputer można znaleźć w prawie każdym domu w cywilizowanych państwach.Komputer-wróg czy przyjaciel człowieka?. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel człowieka.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. zalety komputera.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Teza: .… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przyjaciel czy wróg (2009) Lektor PL.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie.Komputer to urządzenie, ktore w ostatnich latach stało się bardzo popularne.Spora część ludności uważa jednak komputer za swojego wroga.. - rozprawka na ten temat.. wskaż zalety komputera.. ;) wróg:-psóje wzrok-wzbudza akresję-niszczy koncentrację-pomaga przy pracach domowych, przez co nie uczymy się samodzielnie przyjaciel:-pomaga przy pracach domowych ;D-dostarcza ciekawych informacji-pokazuje różne dzieła sztuki-pokazuje widoki i krajobrazy ze świata-tłumaczy na inne języki dany tekstPrzydatność 85% Komputer-wróg czy przyjaciel?. Następne wideo.. 2011-01-10 19:51:27; Cukier - wróg czy przyjaciel człowieka?. 2013-09-19 17:20:25 Kto mi napisze rozprawkę na chemie pt. promieniotwórczość wróg czy przyjaciel ?.Komentarze

Brak komentarzy.