Test wiedzy lektury chłopcy z placu broni
Społeczność .. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. 125, tel: (22) 621-30-17, e-mail: [email protected]łopcy, którzy znają się ze szkoły, tworzą grupy.. Poznajemy dwie: Chłopców z Placu Broni i Czerwone Koszule.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 15.Plik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Wypełnij quiz!. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i .. Chłopcy z Placu Broni Sprawdzenie z lektury..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Czele.. .Wiedza (14574) Zjawiska Paranormalne (27848) TO czy TO (188744) .. Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Czy dobrze znasz tę klasyczną węgierską powieść dla młodzieży?. Quiz Chłopcy z placu broni - Test Wypełnij…Czytaj więcej ›Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. Chłopcy z Placu Broni mieli flagę: Czerwoną Biało-Czerwoną Czerwono-Zieloną Pomarańczowo-Żółtą : 15.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wypełnij quiz: Chłopcy z placu broni - Test i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Język polski, Lektury szkolne, OgólnyChłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09 Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08 Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03Test z wiedzy o chłopcach z placu broni DRAFT..

Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.

Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Chłopiec, który zdradził przyjaciół to Gereb.. test dodany 9 lat temu przez Mavxvx.. W Bukareszcie .10.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Zapraszamy do rozwiązywania!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Gereb u Czerwonych koszul miał rangę: Porucznik Podporucznik Generał KapitanQuiz Chłopcy z placu broni - Test.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Każda z tych grup ma swoje miejsce na zabawę.. Sprawdź się!. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Taki test mieliśmy w szkole.. Test będzie łatwy , ale i także trudny ..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!

2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Zapraszamy!. O tchórzostwo chłopców z Placu Broni oskarżył ich Feri Acz.. Tango popularność: 7958 dodał: Dama18 .Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) Zwierzęta (1008) .. Chłopcy z Placu Broni Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Mamy nadzieję, że się przyda ;) Szukaj.. Inne testy z kategorii.. W głosowaniu na dowódcę „Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka.. Feri Acz kazał Pastorom wykąpać Nemeczka.. Chłopcy z Placu Broni .. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając latarnię.. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Chłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Chłopcy z placu Broni!Silny chłopiec zabiera słabszemu wszystkie kulki.. Poddanie się Koniec gry gdy idzie ktoś inny Wygraną : 14.. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Test: Ferenc Molnr urodził się w: a) Budapeszcie b) Bukareszcie .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Feri Acz b) Gereb c) Nemeczek d) BarabaszChłopcy z placu broni - test .. Powiem tyle : Miłej zabawy !.

... Gdzie i kiedy odbywała się akcja lektury?

Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 459 x, 2017-11-21 12:25:17Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Rozwiąż test!» Strona główna » Język polski » Modernizm » Chłopcy z Placu Broni.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. !1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Powodzenia!Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. Nemeczek.. c) Czele..Komentarze

Brak komentarzy.