Test z lektury zemsta klasa 7 pdf
W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.7) Aleksander Fredro Zemsta , 3.. Gatunek: komedia.. Lubię tu zaglądać, kiedy chcę się poduczyć z matmy do przodu :) Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Nagrania gwarowe - Polskie teksty gwarowych z ilustracją dźwiękową 2021-01-13 13:07:34; Z czym można porównać obraz pod tytulem Daniel w jaskini lwów .jaką role pelnia lwy i z czym mozna je porównać, i jak sie wiążą z postacią lucką.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra Fredry.. )sprawdzian z polskiego klasa 7 zemsta.pdf (22 KB) Pobierz.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.ZEMSTA - test ze znajomości utworu i filmu Zapraszamy do ciekawej, choć wymagającej skupienia i myślenia, wędrówki po tajemnicach utworu i filmu „Zemsta".. Rodzaj literacki „Zemsty".. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. 2021-01-11 21:44:14 Mam do napisania esej o Sokratesie lub Arystotelesie.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w „Zemście"..

Wybrane lektury w 7 klasie - test.

.Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 20121 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Papkin 7.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 7 polski zemsta': 10000+ Zemsta Test.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o „Zemście" Aleksandra Fredry?. takbonieichuj 21 października 2020 śmeszny jeste# dwulicowy w ciul nara.. Do jakiego rodzaju literackiego zalicza się ,,Zemsta''Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury „Zemsta".. Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny .Test sprawdza.. wg Paniodpolskiego1.. nagrody w XIV Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości"Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 7. aniaxxx69 18 października 2020 hej fajny test mialem 0 .Lekcje z lekturą „Zemsta" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-zemsta-test-wersja-b.doc (application/msword) Opisać świat Zaloguj się Załóż konto MenuROK SZKOLNY 2020/2021.. Nie używaj korektora, ołówka.. Twórz quizy.. Otrzymuj osiągnięcia.. Skomentuj.. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Klasa 7 Polski.. Rozpocznij quiz .. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. test był prosty :) Pozdrawiam 7c..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Zapraszam do rozwiązywania testu.. tytułu laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka na talerzu" Dorotce Kryśpiak.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. wg Agnieszkaprass.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Charaktery , Klasa 7 , NOWE Słowa na start!. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Cześnik 2.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Skutkiem zemsty Cześnika było :Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Test: Dyndalski to: a) komisarz b) sługa Cześnika c) murarz d) sługa Rejenta Rozwiązanie - Nadrzędny problem „Zemsty" to: .²⁷wzięty z błonia — tzn. młody (źrebaki do lat trzech lub pięciu przebywały swobodnie w stadninie, na błoniu), eszcze nie u eżdżony, dziki.. Zarejestruj się!. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. „Zemsta".. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii..

znajomosc tresci lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.

Polskie Towarzystwo z Nowego Yorku, ponieważ kiedyś przesłał Towarzystwu połowę swojej pensji.. Zawiera 9 pytań.. Lektury w klasie VII - powtórzenie Połącz w pary.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Zawiera 32 pytań.. Gatunek literacki „Zemsty".. Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. [przypis redakcy ny] ²⁸spaźnia—formaniedokonanaodczasownika:spóźnić.Dziśużywasięformy:spóźnia.. Sprawdź swoją wiedzę!. Obserwuj autorów.. Zemsta no jakoś nikt nie pomyslał o założeniu funtesta z lektury, więc ja wam pomogę.²⁷wzięty z błonia — tzn. młody (źrebaki do lat trzech lub pięciu przebywały swobodnie w stadninie, na błoniu), eszcze nie u eżdżony, dziki.Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).. Dodawaj wpisy.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Latarnik - test z lektury DRAFT.. sprawdzian z fizyki podzial na rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Zapisuj ulubione.. Cześnika 3.. Udostępnij.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury „Zemsta".. Surowce mineralne Polski Podziel na kategorie.. [przypisredakcy ny] ZemstaSprawdzian wiadomości z lektury pt. , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 .Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę <br> *Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów..

Klasa 7 Polski ...Test z lektury „Zemsta".

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .17.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Zdobywaj obserwujących.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Dorota 5 lat temu..Komentarze

Brak komentarzy.