Streszczenie książki tomek na tropach yeti
Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.. Miejscem akcji jest tym razem Tybet.. Wyruszając ze swoimi jajkami w drogę, wcale nie mieli zamiaru tak znacznie oddalać .. "Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata.. Oprawa jest miękka.. Streszczenia są oznaczone jako krótkie lub szczegółowe.. Jej wymiary to 135x215.. Od dwóch tygodni wiedli go przez kamienno-piaszczystą pustynię ku Kaszmirowi graniczącemu z zachodnimi ziemiami Tybetu.. Tym razem młody Polak wraz z ojcem i bosmanem Nowickim dostali od pana Smugi tajemniczy list z prośbą o szybkie przybycie do Indii.Cykl powieści o Tomku Wilmowskim - cykl dziewięciu powieści przygodowo-podróżniczych dla młodzieży autorstwa Alfreda Szklarskiego, opowiadających o przygodach młodego podróżnika i łowcy zwierząt Tomka Wilmowskiego i jego przyjaciół.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Jego książki ukazały się dotychczas w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy.. Tomek przybywa do Indii wraz z bosmanem Nowickim.Książka Tomek na tropach Yeti autorstwa Szklarski Alfred , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Alfred Szklarski Cechy charakteru Tomka Sawyera Charakterystyka Tomka Sawyera Tomek Sawyer Tomek w krainie kangurów Wisława Szymborska Wołanie do Yeti Wygląd zewnętrzny Tomka Sawyera Yeti Z nieodbytej wyprawy w Himalaje.Znajdziesz tutaj linki do stron ze streszczeniami książki "Tomek Wilmowski: Tomek na tropach Yeti"..

Przeczytaj recenzję Tomek na tropach Yeti.

Od dwóch tygodni wiedli go przez kamienno-piaszczystą pustynię ku Kaszmirowi graniczącemu z zachodnimi ziemiami Tybetu.. Akcja powieści toczy się na początku XX wieku w Australii, Azji, Afryce i obu Amerykach.. Pierwsze siedem tomów powieści ukazało się w .Tomek Na Tropach Yeti Szklarski, Alfred; Pontek, Artur; Muza; - opis książki online na Kolumna24 Podstawowy opis książki Tomek Na Tropach Yeti, która została przygotowana przez Szklarski, Alfred; Pontek, Artur; Muza; .Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie szczegółowe dane o Tomek Na Tropach Yeti spełniały wszelkie normy jakości, a zarazem były zgodne ze stanem faktycznym.Kolejna część przygód Tomka Wilmowskiego i jego przyjaciół.. Po otrzymaniu telegramu trójka przyjaciół niezwłocznie wyrusza.Streszczenie - Tomek na tropach yeti Grupka naszych bohaterów bierze udział w tajemniczych wydarzeniach, których akcja toczy się na terenie Indii - ówczesnej kolonii brytyjskiej, w rosyjskiej części Azji Środkowej i w najwyższych górach świata, Tybecie.Streszczenie książki Tomek na tropach Yeti Podobne tematy.. "Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata..

Autorem książki jest Alfred Szklarski.

Tytuł .Alfred Szklarski Tomek na tropach Yeti Audiobook PL. Alfred Szklarski Tomek na tropach Yeti Audiobook PL.Kolejna część przygód Tomka Wilmowskiego i jego przyjaciół.. Tomek na tropach Yeti jest .Został uhonorowany płaskorzeźbą w Galerii Artystów na placu Grunwaldzkim.. W książce tej przedstawione są fascynujące, pełne niespodzianek i przykuwające uwagę przygody bohatera w Himalajach..

Książka Tomek na tropach Yeti liczy 384 stron.

Format: 22 x 14 cm Rok wydania: 2017 Data ukazania się w księgarni: 07.04.2017 Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 1764763Info str.: 308 cykl: Tomek Wilmowski tom 4 Opis W książce opisane są losy Tomka Wilmowskiego, który uczestniczy w niesamowitych wyprawach, często st.Napisz recenzję o produkcie: Tomek na tropach Yeti (książka audio) Twoja ocena.. To gwarancja wspaniałej rozrywki i znakomitego relaksu.. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Tubylcy w ponurym milczeniu ukradkowymi spojrzeniami śledzili białego wędrowca.. Miejscem akcji jest tym razem Tybet.. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!Jeżeli uwielbiasz przygody, pełną napięcia fabułę i nietuzinkowe postaci, to książka "Tomek na tropach Yeti" autorstwa Alfreda Szklarskiego z pewnością przypadnie Ci do gustu.. Wokół książki ; Aktualności"Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata.. Dzięki tym faktom cykl powieści wszedł do kanonu literatury młodzieżowej.. W serii: „Tomek w tarapatach" „Tomek na Czarnym Lądzie" „Tomek na wojennej ścieżce" „Tomek na tropach Yeti" „Tajemnicza wyprawa Tomka"Numer katalogowy: 1764763 Autor: Alfred Szklarski Numer ISBN: 978-83-287-0509-8 Kod kreskowy (EAN): 9788328705098 liczba stron: 306 okładka: twarda Wydawnictwo: Muza S.A..

Książka jest klasyką przygody i dobrej leTomek na tropach Yeti.

"Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata.. W Klubie Książki Tolle.pl doradzimy Ci, co warto przeczytać, abyś osiągał najlepsze .Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!. Tomek, jego ojciec oraz bosman Nowicki są zaniepokojeni telegramem od pana Smugi, w którym prosi by bardzo pilnie przybyli do Indii.. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Wokół książki.. Tubylcy w ponurym milczeniu ukradkowymi spojrzeniami śledzili białego wędrowca.. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!PRZYGODY TOMKA na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Ocena ogólna.. Wydawnictwo: Muza Data wydania: 1995 (data przybliżona) .. Tomek na tropach Yeti.. Tomek na tropach Yeti − czwarty tom z cyklu Alfreda Szklarskiego, opowiadający o przygodach Tomka Wilmowskiego, wydany po raz pierwszy w 1961 roku.. Akcja książki rozpoczyna się na statku płynącym do wybrzeży Indii.Tomek, jego ojciec Andrzej Wilmowski oraz bosman Nowicki są zaniepokojeni telegramem od pana Smugi, w którym prosi by bardzo pilnie przybyli do Indii.Akcja książki rozpoczyna się na statku płynącym do wybrzeży Indii.. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników..Komentarze

Brak komentarzy.