Test opowieść wigilijna odpowiedzi
Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. POWODZENIA.. Jak dobrze znasz podział.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Test składa się z 12 pytań.. W pytaniach 1- 13 po 1 punkcie za każdą prawidłową odpowiedź + 4 p za prawidłową odpowiedź na pyt.. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Znaleźć szczęście na święta.. Odpowiedz na pytanie: Jakie wydarzenia w historii chciałabyś zobaczyć na własne oczy, w jakich czasach chciałabyś wylądować i dlaczego właśnie tam.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Charles Dickens, Opowieść wigilijna Aleksander Fredro, Zemsta Jan Kochanowski, wybór fraszek, pieśni i trenów, w tym tren I, V, VII, VIII Aleksander Kamiński, Kamienie na szaniec Ignacy Krasicki, Żona modna Adam Mickiewicz, Reduta Ordona, Śmierć Pułkownika, Świtezianka, Dziady część II, wybrany utwór z cyklu SonetyTest ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Test składa się z 15 pytań.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?.

Dickensa Opowieść wigilijna.

Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Jak dobrze pamiętasz lekturę „Opowieści z. Rozwiąż test!Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Otrzymaliśmy propozycję dodania wpisu o tematyce „Opowieść Wigilijna" opowieść wigilijna test - opis.. Powodzenia!. 69Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Opowieść wigilijna Fajny krótki tekścik.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (44) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. Wanisz 3 lata temu.. Łącznie można uzyskać maksymalnie 17 punktów.. 3.Z kim mieszkał?. Wyślij zgłoszenie .„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. c) Wspólnikiem w interesach.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Przekonaj się sam!. b) Sąsiadem z kamienicy..

... „Opowieść wigilijna" - test trudny.

b) w Londynie.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. c) w Nowym Jorku.. Ja nazywali się duch drugi (2.). Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Noch mal spielen.. 5 zdań 2021-01-15 19:01:39; Język polski "oblicza epok" 1.1 zakres rozrzezony str.310 zad.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. "Opowieść Wigilijna" - test .. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. 250'000Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Nie było łatwe.. Po raz pierwszy została opublikowany przez Chapman & Hall 19 grudnia 1843 roku.Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: bohaterowie lektury opowieść wigilijna.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Zapraszamy!. i trzeci (3.).. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPraca klasowa dotycząca lektury Ch.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach 1812-1870.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. komunikacja językowa popularność: 1268 dodał: mortisrigor: Ortografia języka polskiego popularność .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Sposób odsyłania odpowiedzi już znacie :) numer pytania i odpowiedź :)192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o opowieść wigilijna test.. UWAGA!. Inne testy z kategorii.. Marceloli 4 lata temu.. Jak dobrze pamiętasz „W pustyni i w.. Województwa i stolice.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. 1-22 2021-01-14 14:25:46 .ZADANIE 10W zadaniu 10 uczeń musiał uzupełnić zdania tak, by w treści znalazły się prawdziwe informacje.Bohater Opowieści wigilijnej Ebenezer Scroo Duch Przyszłej Wigilii.Opowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.Pytania do lektury „Opowieść wigilijna" ..

Quizy o książkach „Opowieść wigilijna".

7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Quiz w Poczekalni.. 2.Duch Przeszłej wigilii.. 2.Kim był główny bohater?. Test z lektury „Opowieść wigilijna" .Poniżej przesyłam Wam test - czytania ze zrozumieniem - związany z fragmentem tekstu "Opowieść wigilijna".. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Opowieść wigilijna to powieść angielskiego pisarza Charlesa Dickensa.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Poproszony o wigilijny datek naZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. test dodany 13 lat temu przez 4ndzia.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. d) w miasteczku Szkocji..Komentarze

Brak komentarzy.