Moja rodzina po niemiecku
Moja babcia ma na imię Luiza.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Mieszkam w .. Interesuje się motoryzacją.Niemiecki - Rodzina - test pisowni; Niemiecki - Rodzina - gra wisielec; Ćwiczenia do wydruku.. Niemiecki - Rodzina - Kto co lubi?. Wolę angielski i mam go zamiar zdawać na maturze więc proszę zrozumcie mnie.. Ma 43 lata i pracuje jako pielęgniarka w szpitalu.. Ona jest gospodynią domową.. 34,766 wizyt.. die Schwester - siostraOpis Rodziny po niemiecku +1 głos.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Pracuje jako Magazynier.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Rodzina.. Jest niska i pracowita .. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Członkowie rodziny po niemiecku.. Spotkałam Sarah na obozie śpij z daleka, .. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .RODZINA die Familie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!rodzina zastępcza po niemiecku .. Pies nazywa się Lulu.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Jest bardzo pogodną osobą z dużym poczuciem .Członkowie rodziny po niemiecku .. Niemiecki - Rodzina - Połącz..

rodzina - die Familie.

O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Definicja .. Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Niemiecki - Rodzina - Uzupełnij.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Opis rodziny po niemiecku.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa rodzina i dodaj je do swoich fiszek.. Niemiecki - Rodzina - Wykreślanka.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;D .. Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie.. Starszy brat ma na imię Patryk .. pl. .. Moja mama z rodziny zastępczej dała mi na ubrania do szkoły.. Moja mama pracuję jako krawcowa.. Więcej informacji tutaj.Przykłady użycia - "Moja rodzina" po niemiecku.. rzeczownik.. Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Moja rodzina składa się z X członków, mieszkamy w domu jedno rodzinnym .Witam, muszę opisać swoją rodzinę po niemiecku 5 członków rodziny.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Przykłady użycia - "moja" po niemiecku.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja..

Mama, maJak jest rodzina po niemiecku?

Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: Członkowie rodziny po niemiecku.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. pl. Rodzina (religia) de.. Podstawowe zwroty i krótkie zdania.. Tata jest tokarzem.Rodzina po niemiecku - lista słówek.. Moja siostra ma na imię Łucja.Przykład opisu babci po niemiecku z tłumaczeniem Opis babci po niemiecku - wzór.. Kinder Gottes (Neue Religiöse Bewegung) W kraj jakim się stanie wówczas gdy ludzie są postrzegani przez pryzmat człowieczeństwa, jako równi członkowie rodziny bożej.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Nazywam się Kamil i chciałbym opisać moją rodzinę.. Jej pasją jest robienie na drutach.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Uczęszczam do gimnazjum.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić..

rodzina zastępcza.

Moja mama ma na imię Marta.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Na tym zdjęciu jest moja mama Anna, która ma 41 lat, jest położną i pracuje w przychodni.. Mama ma na imię Danuta.. 11,037 wizyt.. "Lotników Polskich".. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Niemiecki - Rodzina - Piszemy po śladzie.. Fotografuję chętnie naturę.. Definicja .. Mam na imię .. mam .. lat.. Mój dziadek ma na imię Stefan.. pl. Rodzina (religia) Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich, zamiast zwykłego „Sto lat" złóż im życzenia w innym języku.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Moja mama nazywa się Anna.. Niemiecki - Rodzina - Rodzajniki.Rodzina po niemiecku .. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Chodzę do Technikum, interesuję się sportem , komputerami , lubię oglądać filmy , grać na komputerze..

Moja rodzina jest miła i sympatyczna.

Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. Mamy także psa.. Jest szczupły i wysoki.. Polish Moja rodzina i przyjaciele zgromadzili się tam, żeby słuchać, jak mówię.Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Więcej informacji tutaj.. Jest wysoka i szczupła.Życzenia urodzinowe po niemiecku możesz złożyć swojemu niemieckojęzycznemu znajomemu, ale nie tylko!. Należę do niej ja, mój brat, moja mama, mój tata oraz moi dziadkowie.. Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Moja mama jest bardzo ładna..Komentarze

Brak komentarzy.