Sprawdzian z treści hobbit
Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykładowa kartkówka z "Hobbita .". Kraina rodzinna Bilba nosiła nazwę … Bilbo miał na nazwisko … Najważniejszy krasnolud miał na imię .. Celem wyprawy było … Wróg zamieszkujący górę nosił imię … Bilbo miał podczas wyprawy pełnić funkcję … Trzy trolle zamieniły się w kamienie bo przegapiły… Ostatnim przyjaznym miejscem przed Górami Mglistymi był dom…#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem biogensihyd65 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem Rozpocznij pobieranie klikając w poniższy link: om.gy/sGfcLHobbit, czyli tam i z powrotem (ang. The Hobbit or There and Back Again) − powieść fantasy dla dzieci autorstwa J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem.. czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z „Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ASobczak 1 rok temu.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny.. 2Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".Poćwicz przed sprawdzianem i zobacz na jaką ocenę masz szansę..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE „HOBBITA".. Dla fanów Hobbita.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Test zawiera 30 pytań.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Rozwiąż quiz!Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów tworzących kompanię Thorina i towarzyszącego im hobbita nazwiskiem Bilbo Baggins do zajmowanej przez smoka Smauga Samotnej Góry w celu odzyskania zagarniętych skarbów i .Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. Lektury 5 lat temu.. Szukaj.. Test: Dla Thorina najcenniejszym skarbem w Samotnej Górze był: a) Berło Throra b) Naszyjnik Teodora c) Pierścień Thraina d) Arcylkejnot Thraina Rozwiązanie - Orkistr to inaczej: a) Zabójca Niewiernych b) Młot na Wroga c) Morderca Wrogów d) Pogromca Goblinów .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R..

Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!

Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychPlik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotemZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkien'a.„Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.CYKL ZAJĘĆ Z „HOBBITA" J.R.R..

2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?

2012-04-19 14:30:45Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Jakie nazwisko nosił Bilbo.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Zaznacz .Sprawdzian z treści lektury "Hobbit" Sprawdzian z "Hobbita" 1.. Kto towarzyszył, krasnoludom w .. Co Hobbit znalazł w ciemnościach.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test jest króciutki i prosty.. Jakiego koloru była rzeka w Mrocznej Puszczy?. Test składa się z 12 pytań.. Tolkiena.Została wydana 21 września 1937 roku.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Tolkiena.. Skomentuj.. DODATKOWE: XII.. Na tablicy związanej z "Hobbitem" umieściłam link do filmu, teledysk Eda Sheerana, czy też inne dostępny w sieci pomoce.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Tolkien).. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?

Przeczytałeś już lekturę?. Tolkiena.. Link do mojego genialy zostawiam wam poniżej.Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B.Liceum.. Lalka z przymusu III #19.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:#szczegolwy sprawdzian z tresci lektury hobbit pardquarlinkga40 : szczegolwy sprawdzian z tresci lektury hobbit Pod tym linkiem znajduje się plik: om.gy/i03IDZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 263 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Pobierz: hobbit sprawdzian czytanie ze zrozumieniem.pdf.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..Komentarze

Brak komentarzy.