Sprawdzian mnożenie i dzielenie klasa 2
Filmy - sposób mnożenia i dzielenia liczb dziesiętnych przez 10, 100, 1000 za pomocą kalkulatoraTABLICZKA MNOŻENIA I DZIELENIA W ZAKRESIE 50 - PRZYKŁADOWE ZADANIA o stycznia 22, 2017.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.prostokąt, obwód, koło - powtórzenie odcinek - kąt powtórzenie zad dom zadania z treścią - działania pisemne kl 4d zad dom zadania z treścią, pisemne (5) kl 4b Kąty 1 Kąty 2 kąty A,B,C Jednostki długości A Jednostki długości B Działania pisemne - kolejność działań Przybory do geometrii dla uczniów kl 4b 4d zad-dom-działania-pisemne ZD1 - … Czytaj dalej .Geometria (2) Mnożenie i dzielenie (6) zadania konkursowe (1) zegary, kalendarz, ważenie i mierzenie (2) Język angielski dla klas1-3 (8) Język angielski klasy starsze (6) Język polski (22) Muzyka (2) Plastyka (6) Środowisko (8) Zabawy logiczne i edukacyjne (1) Zadania i gry dla klas 4-6 (5) matematyczne (3) z języka polskiego (2) Joanna Palińska TRENING PRZED KARTKÓWKĄ (tabliczka mnożenia i dzielenia) - klasa IV 8 · 6 = …….. Odpowiedz.. Droga, prędkość, czas * SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA V.. Figury, bryły.. Ile dziewczynki zapłacą za bilety, jeżeli bilet .Karty pracy-mnożenie i dzielenie w zakresie 30 • Klasa II • pliki użytkownika czadzior01 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 087.jpg, 086.jpg ..

5 · 7 = …….Mnożenie i dzielenie w zakresie 30.

Dla chętnych na tablicy zapiszę kilka działań z mnożenia w zakresie 100.I część ma na celu sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia i dzieleni oraz umiejętności wykonywania dzielenia z resztą.. I chociaż mam obecnie 2 klasę na pewno skorzystam z wielu podpowiedzi i narzędzi- szczególnie teraz, gdy zgłębiamy mnożenie i dzielenie.Materiał zawiera 4 ilustracje (fotografie, obrazy, rysunki), 14 ćwiczeń, w tym 3 interaktywne.. W 8 kartonikach jest po 7 batonów.. Oprócz .bardzo fajna gra super się uczy jak ktoś nie umie tabliczki mnożenia i dzielenia dodawania i odejmowania ja to polecam wszystkim mam 9 lat pozdrawiam Julka z klasy 2a szkoły w Godzianowie .. matematycznych, odejmowanie ułamków, zoo matematyczne, dzielenie ułamków dziesiętnych, ułamki dziesiętne klasa 4, tabliczka mnożenia, obwód .nauczania zintegrowanego w klasach I-III szkoły podstawowej.. Proste, odcinki, kąty.. Dzielenie w zakresie 20 39 .Sprawdzian ten traktuje głównie jako powtórkę.. Liczby dziesiętne * TESTY, ZADANIA .Sprawdzian klasa 2 mnożenie do 50.pdf.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Ile batonów jest we wszystkich kartonikach .Klasowy blog jest również naszą klasową stroną, na której swój kącik znajdą także Rodzice i przyjaciele klasy..

Mnożenie i dzielenie 1- do 70.pdf.

WróćPlik Mnożenie i dzielenie.doc na koncie użytkownika iwweg • folder Sprawdziany kl. II • Data dodania: 16 sty 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Mnożenie i dzielenie liczb w zakresie 50 3·6 4·6 3·8 2·12 2·8 18 16 24 24 20 24 5·4 1.. Obsługiwane przez usługę Blogger.. Sprawdzian zawiera opracowaną przeze mnie punktację.Dziś mam dla Was układankę utrwalającą mnożenie i dzielenie w zakresie 30.. Działania pisemne.. Sprawdź.. Klasa IV (2) Klasa V (1) Klasa VI (1) Klasa VII (1)Dzielenie liczb w zakresie 30-kartkówka klasa III.. Pokoloruj tym samym kolorem działania i ich wyniki.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. SPRAWDZIAN NA CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM NR 12- zima.docx.Ćwiczenia matematyczne (mnożenie) EDUKREATYWNE - Ćwiczenia matematyczne (mnożenie) - Ćwiczenia matematyczne (mnożenie) - Mnożenie i dzielenie - Mnożenie Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasieMnożenie ułamków zwykłych..

... Mnożenie i dzielenie do 100 -4.pdf.

fajne dzielenie mnożenie chociaż nie lubię się uczyć:D.. Mnóstwo fantastycznych pomysłów , jak pomóc naszym dzieciakom poznać matematykę.. Tabliczka mnożenia w zakresie 100 38.. Podział klasy na 4 grupy.Kartkówka (klasa IV) - tabliczka mnożenia i dzielenia.. Uzupełnij tabelki, wpisując wyniki mnożenia lub dzielenia.. Trenuj tabliczkę mnożenia z aplikacją na tablet lub telefon - TU .. cześć!. - układasz treść zadania do działania.. Liczby dziesiętne * SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA VI.. Oblicz.. Zadanie 1.. Na wykonanie wszystkich zadań masz 45 minut.. Ułożył je w klaserze w trzech rzędach, w każdym po tyle samo.Rachunek pamięciowy, mnożenie i dzielenie.. Połącz działania z właściwymi wynikami.. na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.. Wystarczy pobrać, wydrukować np. na kolorowych kartkach, a wycinanie pozostawić dzieciom.. Oblicz.. II część ma na celu sprawdzenie umiejętności rozwiązywania zadań tekstowych o różnym stopniu trudności ( zadania proste i złożone).. Tabliczka mnożenia przez 3 31.. .Dawno nie widziałam tak świetnej strony.. jestem maciek chodzę do 2 klasy i bardzo kocham zwierzęta ta strona bardzo mi pomogła!. Dzielić:Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Tabliczka mnożenia (7x7) 37..

Edukacja matematyczna klasa 2.

Jestem ciekawa, czy bez mojej podpowiedzi będą pamiętały o jednostkach w zadaniach tekstowych.. Dzielenie ułamków zwykłych.. Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych.. Utworzyłam strony, na których zamieściłam materiały, takie jak program nauczania, karty dzienniczka itp.Materiał zawiera 13 ilustracji (fotografii, obrazów, rysunków), 4 filmy, 27 ćwiczeń, w tym 12 interaktywnych.. Masz przed sobą pisemny sprawdzian z edukacji matematycznej - działu mnożenie i dzielenie w zakresie 30.. Download.bez rejestracji, możesz obejrzeć listę wszystkich zadań i podejrzeć zadania w pierwszym dziale klasy.. Tabliczka mnożenia przez 4 32.. Mnożenie i dzielenie w zakresie 49 [1 pkt.]. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. 3.Sprawdzian 6 Imię i nazwisko 21 23 0 26+35-14*29-36+47/2= Wyrażenia mianowane - jednostki długości 1.. Chce sprawdzić, czy po wielu ćwiczeniach dzieciaki poradzą sobie z określaniem, ile dni ma dany miesiąc.. Wysłany przez Joanna Palińska | .. Zawartość tekstowa - reguły i sposoby mnożenia/dzielenia liczb całkowitych.. Dzielenie przez 5 34.. Trenuj tabliczkę mnożenia grając w gry - TU.. Przykłady z tabliczki mnożenia i dzielenia - wydrukuj i ćwicz.. Aby uzyskać dostęp do pełnej zawartości serwisu: nielimitowanego korzystania z zadań dla swojej klasy i zapisywania się w rankingu portalu, .. 2. .. klasy 2-3 (4) kodowanie (4) .. sprawdzian (1) suwaki (1) szablon (1) zdrapki (1) zima (1) Motyw Prosty.. Zosia, Patrycja i Klaudia, uczennice klasy III, idą do muzeum.. 2 •6 •7:4 +8 12 Sprawdzian 13 Imię i nazwisko.. Ćwiczenia - mnożenie/ dzielenie liczb całkowitych.Nacobezu: - znasz tabliczkę mnożenia liczb w zakresie do 30, - rozumiesz, że mnożenie i dzielenie to działania wzajemnie odwrotne, - rozwiązujesz zadania tekstowe, - dopisujesz brakujące pytanie do zadania tekstowego.. Dzielenie przez 2 33.. Jacek dostał 18 znaczków od taty.. Dzielenie przez 10 35.. Liczby całkowite.. Tabliczka mnożenia przez 2 30. tabliczka mnożenia i dzielenia - pobierz w pdf..Komentarze

Brak komentarzy.