Opis postaci po angielsku z tłumaczeniem
Mieszkamy w małym domu w Londynie.. Pomóżcie sklerotyczce:P. Pliska :(witam wszystkich mam prosbe czy jest szansa aby ktos mi podal po angielsku opis aktorki nie wazne jakiej z gory dziekuje potrzebuje to na jutroTłumaczenie słowa 'dokładny opis' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. 0 0 Odpowiedz.. Znam trzy języki: polski, angielski i hiszpański.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.pati1402.. Może to być postać fikcyjna.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Tłumaczenie słowa 'opis' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. My best friend's name is Radek and he is 19 years old.Przykład opisu mamy po angielsku z tłumaczeniem Opis mamy po angielsku - wzór.. Cześć.Nazywam się Alicja.. Mam 13 lat.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich .. Opis składa się z trzech głównych części, czyli wstępu(wprowadzenia), rozwinięcia(części głównej), i zakończenia(podsumowania).opis królika po angielsku z tłumaczeniem na polski!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich .Przykładowy opis przyjaciela po angielsku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jest ona ładną, szczupłą dziewczyną średniego wzrostu.. Oboje są lekarzami.. Kto napisze mi krótki opis dowolnej postaci z filmu/bajki itp. po angielsku ?.

Opis obrazka po angielsku - tłumaczenie.

Ania jest blondynką i ma włosy do ramion.. Bardzo proszę o pomoc w napisaniu (ok.10 zdaniowego) opisu (i charakterystyki) w języku angielskim.. His eyes are brown and big.Tłumaczenie słowa 'Krótki opis' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. She works at a bank as a bank sales consultant.Przyda się nam ona nie tylko na zajęciach z języka angielskiego, gdzie jest ona stałym punktem programu nauczania, ale także w życiu codziennym, kiedy to będziemy chcieli opisać nowo poznaną przez nas osobę naszym znajomym.. Zasady pisania opisu.. Ma okrągłą rumianą buzię i mały nosek.Ania zwykle ubiera się w granatową spódnicę i białą bluzkę.Tłumaczenie słowa 'postać' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Tłumaczenie: Nazywam się Aleksandra .Description of a character - Harry Potter - Opis bohatera.Rowling.Opis zdjęcia (obrazka) po angielsku.. Jestem szczupła i całkiem wysoka.Tłumaczenie.. Dziewczyna jest obejmowana przez chłopaka.Napiszcie jakieś fajne opisy po angielsku z tłumaczeniem :) 0 ocen | na tak 0%.. Halloween to jedna z najbardziej znanych amerykańskich tradycji.. Odpowiedzi.. W ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne w krajach poza Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią, skąd pochodzi.. Jej oczy są koloru niebieskiego..

"postać" po angielsku.

Opis osoby po angielskuWażne postacie w historii Kościoła.Opis obrazka po angielsku - przykład, z tłumaczeniem, słownictwo.. Stoją na dworcu kolejowym i patrzą na siebie.. 0 ocen | na tak 0%.. She also appeared in many Ti.Przykład opisu nauczyciela po angielsku z tłumaczeniem Opis nauczyciela po angielsku - wzór.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Cytaty po angielsku z tłumaczeniem na polski :) Nobody dies a virgin, life fucks us all.. Tłumaczenie: To jest opis mojej koleżanki.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. kaczorek010203 odpowiedział(a) 14.03.2012 o 20:31 I don't wanna feel your pain.. Dowiedz się, jak opisywać osobę po angielsku!. Mam niebieskie oczy i krótkie, czarne, kręcone włosy.. Moja mama jest Polką, a tata Anglikiem.. .Poniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po angielsku, wskazówki co należy w nim zamieścić, przydatne zwroty, oraz przykłady opisów po angielsku.. Ona jest bardzo wysoka i chuda.Przykładowy opis siebie po angielsku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na zdjęciu widzimy parę: chłopca i dziewczynę.. Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa, życie pier*oli nas wszystkich.Opis osoby po angielsku - przykład z tłumaczeniem Moja przyjaciółka Ania ma 25 lat..Komentarze

Brak komentarzy.