Znajomosci lektur chłopcy z placu broni test
d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Miał duże, niebieskie oczy i jasne włosy.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Baza Czerwonych Koszul była w Ogrodzie Botanicznym.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2010-12-11 21:59:10,, chłopcy z placu .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Mieszkał w Budapeszcie, na ulicy Rakoszańskiej.. Smołek.. Zdrajcą został Gereb.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniZobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. Lew, czarownica i stara Charles Dickens Opowieść wigilijna Éric-Emmanuel Schmitt Oskar i pani Róża177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Park Wolności.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebOd deski do deski to publikacja przeznaczona dla uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej, dotycząca lektur omawianych w klasach 4-6..

Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. Czy jesteś prawdziwym mangoholikiem?. Nemeczek był niskiego wzrostu.. Sprawdź się!. c) Czele.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c) oranżerii d) ruinach zamku RozwiązanieLista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 81%.. Oceń, które stwierdzenia są prawdziwe, a które fałszywe.. Należał do Związku Chłopców z Placu Broni.. .Wyprawa do ogrodu botanicznego.. Chłopcy z Placu Broni nie chcą go oddać.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. wynika wojnaW książce pojawia się również Związek Zbieraczy Kitu.Czy trudny był test z lektury chłopcy z placu broni 2012-12-17 20:42:39; Ułóż krzyżówkę z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-05-09 12:48:15; inne zakończenie lektury " chłopcy z placu broni " 2010-06-02 13:50:16; Opisz zabawy chłopców z Placu Broni z lektury pt.'' Chłopcy z Placu Broni ".. Pomiędzy chłopcami jest spór o plac zabaw.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniJak ogólnie oceniasz tę witrynę .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury 1.Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?„Chłopcy z Placu Broni" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -chlopcy-z-placu-broni-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

#lektury #dladzieci.Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.

w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Średnia 9/11.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Test: Plan wojenny obrony Placu Broni przygotował: a) Boka b) Gereb c) Weiss d) Nemeczek Rozwiązanie .. 2 / 11 Bazą ''czerwonoskórych'' był: Ogród Botaniczny.. EXO czy TXT - O którym zespole mowa?. 3 / 11 Który chłopiec był zdrajcą?. Ojciec jego był krawcem, a matka zajmowała się domem.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Popularne quizy w tym tygodniu: MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika anetkawierzbicka • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 8 lis 2011Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni Opracowanie: Patrycja Woźniak Scenariusz - plik pdf.. Gereb.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę..

a) Fałsz b) Prawda 2. d) Nemeczek.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.

Zapraszamy do rozwiązywania!Test będzie łatwy , ale i także trudny .. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Którą siostrę z kreskówki „The Owl House" przypominasz?. Charles Dickens, Opowieść wigilijna Opracowanie: Agnieszka Suchowierska Scenariusz - plik pdf.. Jest on potrzeby Czerwonoskórym do gry w palanta.. P F Ojciec Gereba usłyszał od Nemeczka, że jego syn jest zdrajcą.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA..

MILIONERZY: Zima.Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".Komentarze

Brak komentarzy.