Sprawozdanie z ii półrocza w przedszkolu 5 latki
W sferze społecznej wszystkie 5 latki podają swoje dane osobowe, są samodzielne w czynnościach samoobsługowych, oraz organizowaniu swobodnej działalności .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w II półroczu.. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w „Podstawie programowej wychowania .Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 5 i 6 w roku szkolnym 2010/2011 31 grudnia 2011 [email protected] Grupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków.Grupa III "Motylki" to 28 dzieci, w tym troje 5 latków.. Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Data publikacji: 5 stycznia 2018 r. Poleć znajomemu.. W trakcie trwania II półrocza szkolnego nikt z dzieci nie dołączył ani nie zrezygnował z uczęszczania do grupy.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - „krasnoludki".. Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a pod względem wieku 11 4-latków, 9 3-latków i 1 2-latka).. Wychowawczynie: Barbara Golian, Sylwia Wyszomirska Grupa „Muchomorki" liczy 24 dzieci: 13 dziewczynek i 11 chłopców..

Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu.

Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści zawartych w programie wychowania przedszkolnego „Zanim będę uczniem" Wydawnictwa Edukacja Polska.SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNO OPIEKUŃCZEJ za rok szkolny 2014/2015 GRUPA 3,4 LATKI.. Jest to grupa bardzo żywa i absorbująca.. Wychowanie zdrowotne i kształtowanie sprawności fizycznej dzieci.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąSPRAWOZDANIE Z ZAJĘC DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO SEMESTR II 2014/2015.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie VII ( 5 latków) za rok szkolny 2014/ 2015 Grupa VII- 5latki składa się z 11 dziewczynek i 12 chłopców oraz 2 dziewczynki (Maja G. i Maja P.). SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ Z I SEMESTRU DZIECI 6‑LETNICH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - GRUPA KOTKI..

Systematycznie przygotowujemy wspólnie z rodzicami uroczystość„Urodziny dziecka" w przedszkolu.

-przyjazna, rodzinna atmosfera w przedszkolu-bardzo dobry kontakt z rodzicami.Sprawozdanie podsumowujące pracę wychowawczo-dydaktyczną w pierwszym półroczu w grupie 5 latków .. W.Żaby-Żabińskiej oraz podstawie programowej "Wychowanie w Przedszkolu".. Kontynuując realizację treści programowych w oddziale przedszkolnym, stwarzałam sytuacje sprzyjające aktywizowaniu myślenia i doskonalenia sprawności umysłowych: spostrzegania, porównywania, odnajdywania różnic, klasyfikowania, analizy i .SPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek.Konkurs zorganizowało Przedszkole nr 2 w Mogilnie oraz Przedszkole w Gębicach.. Mocne strony:-chętnie uczestniczą w zajęciach ruchowych, w zabawach i grach w ogrodzie przedszkolnym,-są sprawne fizycznie, Słabe strony:-mają kłopoty z bieganiem bez potrącania .SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJ W GR.VI I PÓŁROCZE 2012/2013 Grupa „Starszaków" w roku szkolnym 2012/2013 liczy 26 dzieci, w tym 11 dziewczynek i 15 chłopców.. Zakończenie półrocznej pracy przedszkola to odpowiedni czas, by omówić z radą pedagogiczną sprawy istotne dla jakości jego pracy i dalszego rozwoju..

... 3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni.

który odwiedził nasze przedszkole.. 6 dzieci doszło do grupy od września 2012 r., pozostałe uczęszczają do niej drugi rok.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski „Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści .Sprawozdanie z pracy przedszkola - pierwsze półrocze roku przedszkolnego 2012-2013 Drodzy rodzice za nami ferie zimowe, odpowiedni czas, aby opisać w kilku słowach jak udało się nam wykorzystać czas półrocznego pobytu Państwa dzieci w naszym przedszkolu.Sprawozdanie z pracy w grupie 3-4-latków za rok szk..

Na co zwrócić szczególną uwagę, jakie ...3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni.

2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych.. Rozpoczynając pracę warto poprosić opiekuna, innego nauczyciela czy też dyrektora o wgląd do sprawozdań z lat ubiegłych.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w II półroczu w grupie 4-latków Grupa „Muchomorki" liczy 25 dzieci: 13 dziewczynek i 12 chłopców.. Na początku roku wspólnie z dziećmi został opracowany kontrakt grupy, oraz sygnały dźwiękowe.SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docxSprawozdanie z pracy w grupie 4-latków „Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa „Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Praca wychowawczo- dydaktyczna obejmuje realizację treści, które są zawarte w programie Wiesławy Żaby- Żabińskiej „Nasze przedszkole" zatwierdzony przez MEN.Zaznaczę, że sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu nie jest dokumentem standaryzowanym, dlatego też w każdej placówce wygląda inaczej.. Rozpoznają osoby pracujące w przedszkolu, nazywają członków rodziny, oraz osoby pracujące w różnych zawodach (listonosz,policjant, strażak, lekarz, fryzjerka) Poznały godło i barwy narodowe.Plik Sprawozdanie półroczne 6 latki.docx na koncie użytkownika asia17037 • folder Dokumenty • Data dodania: 12 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Bożena Winczewska.. są 4-latkami.. Grupa „Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Chcemy w ten sposób podkreślić znaczenie każdego dziecka w grupie.Plik obserwacja wstępna.doc na koncie użytkownika justyna1010 • folder Dokumenty • Data dodania: 4 paź 2009Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo-dydaktycznej (starszaki) PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ W GRUPIE V Grupa V w roku szkolnym 2011/2012 liczy 25 dzieci w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców..Komentarze

Brak komentarzy.