Test z wiedzy o lekturze felix net i nika
Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jako jedyny w klasie zalicza test z informatyki.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Szukaj.. fani rocky quiz test z języka niemieckieg harry potter muzyka test z dziadów tak to leciało dokończ te george r.r .Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl..

Klasa 6 PolskiTest z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.

Rafał Kosik, "Felix, Net .Wiedza o społeczeństwie .. Szukaj.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Klasa 6 Polski.TEST O KSIĄŻCE FELIX NET I NIKA Jesteś fanem przygód Felixa Neta i Niki?. Ikigai 11 miesięcy temu.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Wypracowania .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. Plan ramowy 1.. Udostępnij.. 1577 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Klasa 6 Polski "Felix, Net i Nika" - gatunek Koło fortuny.. Nosi ze sobą plecak z małym laptopem, starym telefonem komórkowym (wszystko „zahasłowane" i ulega destrukcji w przypadku kradzieży).. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. Sprawdź się!. Edytuj elementy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Polub.. Klasa 6 Polski.. Motyw..

16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.

Rafał Kosik; Bolesław Prus; René Goscinny; Sprawdź się w poniższych tematach: Garfield.Witaj na stronie Quizz.pl.. Skomentuj.. Udostępnij.. Zmień szablon .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Krety!harlan coben test o serialu tomb raider show biznes test z języka niemieckieg test z romantyzmu test o sporcie test o samochodach must be the music marylin monroe polska remi podstawówka little britain nie jest trudny!. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Więcej.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test składa się z 12 pytań.. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Osadź.. Potrafi zdezorganizować pracę szkoły w pierwszy dzień nauki (z .. Super!Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Udostępnij Udostępnij wg Aleksandraosuch..

Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.

Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. Felix, Net i Nika-wynalazki Anagram.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 „W pamiętniku Zofii Bobrówny" „W pustyni i w puszczy" - test 1 „W pustyni i w puszczy" - test 2 „W pustyni i w puszczy" - test 3Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz..

:) Tagi dla tego testu: test, wiedza, ciekawośćTest z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.

Felix, Net i Nika-wynalazki Anagram.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury test 4669 x, 2016-06-18 08:00:00 Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Dziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu.. Proszę o szybką odpowiedź.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Spotkanie w nowej szkole i .Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. pytanie 1 z 15.. Kim z zawodu jest mama Neta?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Pozostałe Wybierz, czego potrzebujesz .. Sympatyzuje z Niką.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Z chęciom sprawdzę twoją wiedze na temat tej superpaczki i ich przygód!. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce..Komentarze

Brak komentarzy.