Uzupełnij opis swojego pokoju po angielsku
I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, .. Wszystkie najważniejsze słówka niezbędne do stworzenia przykładowego opisu pokoju po angielsku, wraz z tłumaczeniem na język polski i nagraniami lektora z poprawną wymową.. Głównym zadaniem, przed którym stoi autor tematu, jest stworzenie obrazu pokoju opisanego słowami.. Mianowicie, aby osoba, która przeczyta lub posłucha opisu pokoju w języku angielskim, pojawi się przed jego oczami wnętrze, o którym opowiada narrator.Opis "mojego" pokoju po angielsku-krótki Opis "mojego" pokoju po angielsku-krótki.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie .Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. Sprawdź sam w Fiszkotece!Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Jeśli znasz jeszcze jakieś przedmioty szkolne po angielsku, napisz je w komentarzu :)Pokój po angielsku: My room is very big and nice..

Treść ...Opis swojego własnego pokoju po angielsku .

describe your room opis pokoju po angielsku opisz swój pokój angielski « Possessive adjective - Przymioniki dzierżawcze .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Meble koloru pomarańczowego, zrobione z drewna.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Wszystko jest w nim ułożone zgodnie z moim pomysłem, dlatego tak bardzo go lubię.. 2016-09-07 16:56:29 Opisz pokój po angielsku !Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)opis pokoju po angielsku i tłumaczenie po polsku .. są dwa duże okna.na przeciwko oka jest moje biurko.na którym, stoi komputer.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .. "Opis mojego pokoju" po angielsku.. Spójrz też na plan lekcji i wymień wszystkie swoje lekcje po angielsku..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Pięknie zdobią mój pokój maskotki, książki na półkach .Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.Okna w pokoju sa duze.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Napisz krótki opis swojego ulubionego filmu po angielsku.. były chciane i kochane niż żeby każdy miał swoje "bombelki do kolekcji", które potem cierpią z powodu złych warunków, braku miłości czy chorób wrodzonych, i które, gdy dorosną .Opisać swój pokój po ANGIELSKU!. Niebieska szafa i 2 półki na książki są po lewej stronie pokoju.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Rozmowy handlowe po angielsku - glosariusz negocjatora B1 B2Na łóżku znajdują się również 3 poduszki.. Uwielbiam go.. jest biały.. +1 głos.. prosze - rozwiązanie zadania .. Tutaj jest miła atmosfera i lubie swój pokój.. Jest w nim wiele pięknych rzeczy, które sprawiają, że pokój jest jeszcze fajniejszy.Opis pokoju w języku angielskim i polskim 150 słów.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: napisz przykładowy opis swojego pokoju Rozwiązanie:napisz takie jeżeli nie masz swojego pokoju nie mam swojego pokoju, ale wiem jak miałby wyglądać pomieszczenie to byłoby małe, przytulne i bardzo słoneczne ściany koloru zielonego wprowadziłyby w stan odprężenia w oknach powiewałyby białe firanki i seledynowe zasłony na parapecie dużo kwiatów tuż przy oknie, mój .Opis pokoju po angielsku nie będzie już kłopotem, z tym zestawem fiszek..

Opis pokoju po angielsku: wstęp.

ma być to miś.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. przez mmoonniiaa61, 19 maja 2008 na Prace domowe - gimnazjum.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. Prosze o szybką odpowiedz Ps.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Aby utrwalić sobie nazwy przedmiotów po angielsku, rozejrzyj się po swoim biurku i spróbuj nazwać jak najwięcej z nich.. no napiszcie coś moze być wymyślony lub opis waszego pokoju plz !. poleca 70 % 1092 głosów.. Prześlij swoje uwagi .mój pokój angielski my room opis pokoju po angielsku .. Opisz swój pokój po angielsku.. wygląd mojego pokoju.. w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego.. 2011-04-12 21:40:01 `Za co kochasz swojego ulubionego piosenkarza / piosenkarkę .. Zadanie jest zamknięte.Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Na podłodze leży mały, kolorowy dywan.. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. madziula1oo; 21.11.2009 Mój pokój jest duży i młodzieżowy.. Opisz go w 10 zdaniach.. podane wyrazy pokój koloru różowego.. Uważam, że mój pokój jest bardzo wygodny, słoneczny i nowoczesny.. Zgłoś nadużycie.. Jego ściany są koloru zielonego.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa..

Spędzam bardzo dużo czasu w moim pokoju.

Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Opis - moje mieszkanie.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Jak zrobić opis pokoju po angielsku .. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.